MBclinics Ekibi olarak kliniğimizde tedavi ettiğimiz bazı hastalarımızın
iyileşme ve normal hayata dönme hikayeleri

Beyin Kanaması
Eser Küçük

Kıbrıs’ta beyin kanaması geçirdikten 1 ay sonra kliniğimize yatırılan Eser Küçük, tedavisinin ardından felç olmaktan kurtuldu ve normal hayatına döndü.

Beyin Kanaması
Armağan Erdoğan

Bir ay arayla 2 beyin kanaması geçiren Armağan Erdoğan 2 aylık rehabilitasyon süreci sonunda felç olmaktan kurtuldu ve artık merdiven çıkabiliyor. 6 ay sonunda normal hayatına ve işine geri döndü.

İnme(Felç)
Hatice Çaycı

Hatice Çaycı, geçirdiği Felç(İnme) nedeniyle Robotik Fizik Tedaviye başlamış tedavi sonunda normal yaşantısına geri dönmüştür.

Düşmeye Bağlı Beyin Hasarı
Deniz Çelik

Kulübenin çatısından düşerek beyin hasarı, beyin kanaması ve ödemi gelişen Deniz Çelik, beyin ameliyatı sonrası yapılan kapsamlı Fizik Tedavi ve Robotik Tedaviler sonucunda ayağa kalktı ve yürüyerek taburcu oldu.

İnme(Felç)
Mahmut Ali Meriç

Ağır bir inme (felç) tedavisi için kliniğimizde yatarak Fizik Tedavi ve Robotik Tedaviler uygulanan Mahmut Ali Meriç yürüme kabiliyetine kavuşarak taburcu edildi.

Beyin Kanaması
Mustafa Yılmazoğlu

Yurtdışı iş seyahati sırasında beyin kanaması geçiren Mustafa Yılmazoğlu, yatarak gördüğü Fizik Tedavi ve Robotik Tedaviler sonucunda yeniden normal hayatına döndü.

Travmatik Beyin Hasarı
Yumni Mohammed

Libya’da geçirdiği trafik kazası sonrası beyninde meydana gelen hasar sonucu yatağa bağımlı kalan 13 yaşındaki Yumni, 4 aylık Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon sürecinin ardından sağlığına kavuştu ve yürüyerek taburcu oldu.